Komplexní správa nemovitostí včetně úklidových a bezpečnostních služeb

FAQ

 

Přihlášení uživatele

 

Přihlášení uživatele do informačního systému je možné po zadání uživatelského jména a hesla, které Vám sdělí správce budovy. V informačním systému doplňuje správce budovy aktuální informace o daném objektu.

 

Po přihlášení do systému, uvidíte obrazovku rozdělenou na 2 části. V horní části naleznete aktuální novinky. Ve spodní části se nacházejí soubory ke stažení. Stažení souboru je možné kliknutím na ikonku před názvem souboru, nebo na název souboru.

 


 

Přihlášení správce budovy

 

Přihlášení správce budovy do informačního systému je možné po zadání uživatelského jména a hesla, které Vám sdělí administrátor společnosti Yvex spol. s.r.o. 

Správce budovy vidí po přihlášení identickou obrazovku jako běžný uživatel. Oproti běžnému uživateli se zde nachází možnost vkládat a editovat novinky o daném objektu a přikládat soubory. Do této sekce se dostanete kliknutím na odkaz "Správa novinek".Ve správě novinek se necházejí všechny přidané novinky a možnost vložit novou novinku.  Správa novinek -> Přidat novinku (zelené tlačítko na pravé straně obrazovky). Po kliknutí na vybranou novinku je zde možnost ji editovat, připadně přiložit další soubory. Po dokončení úprav stiskněte tlačítko uložit. Po uložení se Vaše úpravy zobrazí vše uživatelům s přístupem k dané budově.